Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бионсе и Лейди Гага направиха две песни "Видеофон" и "Телефон". Следващите парчета, които ще направят, ще се казват "Мобифон", "Домофон" и "Слушалка".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Подслушват ли разговорите в Мтел? - Да. Даже ги пускат в рекламите си - "Мтел - това е твоя глас!"
Разни
03.10.2017
1,954 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бизнесмен решил за първи път в живота си да отиде в данъчното и да декларира доходите си. Започнал да разпитва приятелите си, как да се облече. Един му казал: - Облечи се като скитник, може да мине номера и да платиш по малко данъци! Друг пък го съветва: - Защо като скитник, бе? По-добре се облечи изискано. Нека мислят, че си авторитетен човек. Може да се уплашат и да ти вземат по-малко... Накрая бизнесменът пита жена си. Жената: - Слушай сега, какво ще ти кажа. Когато щяхме да се женим, майка ми ме съветваше да се облека с дълга рокля. Ти пък искаше да съм с къса рокля с цепка... - Не мога да разбера, защо ми разказваш всичко това!? - Затова защото, с каквото и да си облечен - все едно накрая ще те прекарат...
Една разтревожена майка отишла при доктора и му се оплакала: - Докторе, моя син... притеснявам се за него... като види стари хора по улицата и им удря бастуните, те падат и той им се смее, като види малки кученца и ги рита.. или ако хване някоя муха я измъчва.... много се притеснявам за детенцето си. - На колко години е сина ви, госпожо? - На 4 само.... - Ееее, не се притяснявайте, госпожо Хитлер, синчето ви ще се оправи.
Нашите политици често грешат. Жалко, че не са сапьори...
Полицай от КАТ спира шофьор. — Господине, карахте с превишена скорост? — Малко ми е бензинът… — И какво от това?! — Бързам да стигна до най-близката бензиностанция, докато не е свършил съвсем.
На децата на работниците от птицекомбината в Костинброд в киндер-сюрприза винаги има една и съща играчка - жълтък.