Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Когато излезеш от затвора искам да ти помагам – казва затворническият пастор на затворника. — Трогнат съм, отче, но се страхувам, че няма да можете. За моята специалност се изисква специална подготовка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Основното нещо в живота е да си намериш човек, който да те вбесява през всичките ти останали години.
Бисери
03.10.2017
2,687 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали радио Ереван: - Полезно ли е свинското? - Не само че не е полезно, а дори е смъртоносно, особено за свинете.
Фенове на Арсенал, Челси и Юнайтед седели на една скала. Фенът на Арсенал отишъл до ръба и казал: - Правя го за Арсенал! - и скочил от скалата. Тогава фена на Юнайтед пристъпил напред и казал: - Правя го за Юнайтед! - и бутнал фена на Челси от скалата.
Отива един човек да си пробва късмета като Рокфелер на пазара.Купува си една ябълка измива я,лъска я и я продава на двойна цена.С парите купува две ябълки и тях същата процедура и пак ги продава на двойна цена.Отива купува четири ябълки и тях слага да ги продава, идват данъчните и му взимат и гащите!
Трудна работа е да си сам човек - ерген... Домашна работа колкото искаш - чистиш с прахосмукачката, миеш прозорци, тупаш покривки, бършеш прах... И тъкмо оправиш всичко - след няколко месеца хайде пак отначало.
Две бабички стоят на пейка и си говорят. Едната казва да другата: - Мари, Пено, да знаеш снощи двама млади под прозореца ми, как се прегръщаха, как се целуваха и накрая он и го набута в устата... - Ох, мари божке, добре че не в окото - отвърнала другата.