Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Говорят си две блондинки: - Ти знаеше ли, че Генко има астма? - Не. Мислех, че заради мен диша така.
Блондинки 2,880 прегледа
Следващ →

Още вицове

В ресторанта. - Келнер, какво сте ми донесли? Това пиле ли е? Само кожа и кости! - Сега ще погледна в кухнята дали са останали пера! На една жена умрял мъжът й. Тя пожелала да го кремират. Като се прибрала вкъщи, излязла на балкона с урната в ръка, отворила капачето, загребала с ръка от праха на мъжа си, издухала го в градината и казала: - Грозна съм била, а? Загребала втори път и отново издухала праха в градината: - Криви ми били краката, а? На третия път издухала всичко от урната и казала: - Не съм можела да духам, а? Един мъж хванал златната рибка и тя му проговорила: — Пусни ме, ще ти изпълня три желания. Мъжът задал първото: — Искам много пари! Рибката изпълнила желанието му. ‎- А второто ми желание е да свършвам едновременно с жена си! Рибката изпълнила и това желание. — А третото желание ще си го намисля по късно. – казал мъжа и си тръгнал. Минал месец, върнал се мъжа при рибката и я замолил: — Умолявам те, отмени второто ми желание, това е третото ми желание! — Защо – учудила се рибката – не е ли хубаво да свършваш едновременно с жена си? — Представи си, седя си с момчетата в бара, пия бира и усещам как свършвам, неудобно се получава! Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп. Един каубой се разхожда в дивия запад. По едно време вижда индянци и вика: - Е***а ми мамата тия са. - Не, не не са още! - обажда се вътршния му глас. - Е как не са бе? - Ми гледай сега. Убий вожда - продължава да говори гласа. - Аааа как така? - Айде убивай го. Ще видиш после. Дига каубоя пушката и БУМ, вожда пада мъртав... - Ето на убих го. И са кво? - пита каубоят гласа. - Еми е са вече наистина ти е***а мамата.