Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Истински обяснения, писани пред КАТ: "Казах на полицаите, че не съм пострадал, но след като махнах шапката си, открих, че имам фрактура на черепа." "Бях сигурен, че старецът няма да успее да стигне до другата страна на пътя, когато го блъснах." "Пешеходецът нямаше представа накъде да бяга, докато го прегазвах."
Черен хумор 1,491 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървят из парка добре облечени мъж и жена. И виждат на една пейка човек с шише ракия, иначе изглеждащ интелигентно. Жената: - Ха! Това е бившият ми съпруг! Преди пет години го напуснах! Още пие! Мъжа: - Лъжеш! Толкова дълго не се празнува! Дик се връща с няколко синини на физиономията от бара. - Кой те подреди така? - пита жена му. - Джими - кратко отвръща той. - О, този тип, този разбойник, този хаймана... - започва да кълне тя. - Ш-ш-шт! Тихо! За умрелите се говори само добро или нищо! Мъж се качва на такси и казва на шофьора: — До улица Раковски! Шофьорът: — Но ние сме на ул. Раковски! Клиентът: — На ти пет лева и друг път не карай толкова бързо! Един луд в психиатрията по цял ден стоял до някаква малка дупка в стената и гледал през нея. По някое време един доктор решил да провери, казал му да се отмести и погледнал и той. - Ама тук няма нищо! - казал докторът. - Е, ти сега дойде и искаш да има, аз вече три години гледам и още нищо не съм видял… Срещат се двама пенсионери. Единият пита: - Как живееш? Другият отвръща: - Като молец! - В какъв смисъл? - Ами, балтона вече го изядох, сакото изядох, сега дояждам панталоните...