Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Българин отива в Израел и иска да види забележителностите на страната. Хваща такси и казва на шофьора да го закара там, където евреите плачат и си удрят главите в стената, имаики предвид Стената на плача. Шофьорът, без да се колебае, го закарал до сградата на Данъчното...
Любими Герои 2,058 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка все й викали че е много тъпа и тя решила да си боядиса косата черна да не си личи че е руса. Боядисала я тя и един ден както си карала колата едно стадо овце минавало по шосето. Тя спряла колата и казала на овчаря: - Ако позная колко овце имаш в стадото си ще ми дадеш ли едно агне? Тая не може да знае колко овце имам помислил си той и казал: - Добре ако познаеш ще ти дам което агне си избереш. - Ами имаш петдесет и две овце в стадото. - казала дамата. Овчарят останал като гръмнат защото тя оцелила точният брой на овцете му. - Не мога да повярвам ти позна думата си е дума, вземи което агне си избереш. - казал той. - Искам това игривото. - казала тя, взела едно агне и го понесла към багажника на колата си. - Овчарят я поогледал и и казал: - Ами става ли ако аз позная естествения цвят на косата ти да ми върнеш кучето обратно? Притича през улицата на червено и беше блъснат от насрещен пешеходец. Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я, и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии генитали. Слепият Джо пита: - Кой си ти? Тишина. Слепият Джо хваща гениталите по-здраво: - Кой си ти? Отново тишина. Джо стиска гениталите по-силно: - Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: - Аз! Джо стиска още по-силно: - Кой аз? Тишина… - Кой аз? стиска още по-силно. - П-педро. - Кой Педро?! стиска с две ръце Джо. Тишина… - Питам, кой Педро?! и още по-силно стиска… - Н-немият П-педро… Малкия Иванчо се провиква под балкона към майка си: - Мамо, ще ми хвърлиш ли 32 стотинки! - Ще се разпилеят - не може да ги хванеш! - Завий ги в едно левче... Срещат се две приятелки. - Чух, че си се омъжила? - Да. - Е, как е? Обичаш ли мъжа си? - Разбира се! Аз по принцип обичам мъже...