В час по физическо си говорех с моята учителка (блондинка!!) относно разделянето на заведенията напучи и непушачи и в един момент й идва някаква идея и тръгва да ме оборва с думите:
"Ами вземи този пример:отивате една компания 20 човека- 5 пушача и 5 непушача..", при което аз се разпилях от смях и я попитах дали това не е някаква нова блондинска математика:)
Бай Славчо седнал на бира и се хвали:
- Това лято ще изкарам цялата отпуска на необитаем остров. Никакви телефони, никаква работа, само почивка. От пет години не съм ходил там.
- А на жена ти ще й хареса ли ?
- Би трябвало - трябва вече да й е домъчняло за мен през тези пет години.