Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дайте ми оръжие и добрите хора ще станат повече...в процентно съотношение.
Бисери 3,186 прегледа
Следващ →

Още вицове

Елтън Джон е номиниран за баща на годината. Ако не спечели, няма да плаче много, все още му остава шанса да спечели "майка на годината". Бракоразводно дело, съдията – възрастен мъж с многогодишна практика, дава думата на жената, която е подала молбата: — Кажете, каква е причината за молбата за развод? — Г-н Съдия, мъжът ми не иска да правим секс! Съдията се изумил. В многогодишната му практика това било прецедент! Дава думата на мъжа: — Г-н Съдия, оженихме се преди 20г. В началото на брака си нямахме нищо. Решихме да спестяваме за жилище. Какво ще ядем в къщи – хляб, сиренце, ако има някое яйце от село… После се родиха децата, трябваше да спестяваме за тях за дрехи, учебници и други. Какво ще ядем в къщи – хляб, сиренце, ако ими някое яйце от село… Пораснаха децата, трябваше да спестяваме за абитюрентски бал. Какво ще ядем в къщи – хляб, сиренце, ако ими някое яйце от село… — Е, Г-н Съдия, дайте ми една чорба и с Вас ще правя секс! Един циганин си карал старата, изгнила жигулка. Спрял го един полицай и му поискал докоментите. Циганинът му подал талона на вехтата жигулка и кнаижката си. Полицаят погледнал книжката и казал: - Това твойта книжка ли е? - Да! - отговорил циганина. - Тоя третия от ляво на дясно сум аз. Чък, Вин Дизел и Арнолд Ш. умрели и отишли в рая. Всеки от тях се надява да заеме мястото до Господ. Господ попитал Вин защо мисли че заслужава мястото, той отговаря: "Мисля, че го заслужавам заради виртуозната си издържливост и гордост" Арни казал: "Мисля, че заслужавам да седя до теб, заради всичките си постижения" Накрая се обърнал Господ към Чък Норис, който му отговорил: "Мисля, че ми седиш на мястото!" Прибрали се седемте джуджета вечерта и започнали: - Кой ми е ял от супичката? - Кой ми е нахапал хлебчето? - Кой ми е пипал лъжичката? И т.н. Седмото погледнало в креватчето си и казало: - Абе я гасете лампата да лягаме, пък утре ще се разправяме.