Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един се оплаква на приятеля си: - Напоследък ме мъчат някакви еротични сънища. - Че защо пък се мъчиш от тях? - Ами всичките са на немски...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
След като дадете подкуп на катаджията, не забравяйте да му дадете и подкуп за това, че не е възбудил срещу вас углавно дело за даване на подкуп.
Професионални
03.10.2017
3,304 прегледа
Следващ →
Още вицове
Както е известно, смъртоносният вирус “I love you” има способността да мутира. За да се предпазите, е необходимо да знаете следното: Първоначално той се променя в “Харесваш ми”. След това преминава в “Харесваш ми, разбира се, но нека си останем само приятели”. Оттук следва преход в “Само исках да се запозная...” По-нататък: “Мисля, че трябва да свършим с това”, “Спри да ми звъниш, тъпако”, “Идиот!” и накрая не по-малко смъртоносният вирус “Майната ти!”
Шофьор минава на червено и моментално е спрян от катаджия. - Книжката, ако обичате. - Нямам - взеха ми я за шофиране в нетрезво състояние. - Талона на колата? - Вижте, колата не е моя, а собственикът, който ми я зае, не ми даде талона. - Кой собственика? - Не го познавам, но трупът му е в багажника... Катаджията, уплашен, веднага виква подкрепления, които обграждат спряната кола както по филмите. Шефът на полицията се приближава. Шофьорът му подава книжката си и талона на колата си, отваря багажника - няма труп. Шефът в недоумение пита: - Не разбирам, моят колега каза, че нямате книжка, колата е открадната и има труп в багажника! - Ами! Не му вярвайте! Той още малко ще каже и че съм минал на червено...
Хванал Роман Абрамович Златната рибка...и я изял..
Да обичаш малко - няма смисъл. Да обичаш много - няма кого
Умира катаджия. Представя се пред Господ. Той пита: - Е, сине мой, правил ли си добрини? - Да, случавало се е! - А злини? - И това се е случвало! - Ами, тогава, ето ти два пътя, единият води в рая, а другият в ада. Който си избереш, там и отиваш. Катаджията се замисля и отговаря: - Абе, не може ли, да си седя тука на кръстовището?