Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Събира се лекарски консулт: - Ще лекуваме ли болния? - Нека си живее...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Аптекарят подава на клиент лекарство и усмихнато казва: - Ето, това е най-новото и радикално средство срещу запек. - Тогава дайте още сега и нещо за разстройство - отговаря клиентът.
Професионални
03.10.2017
3,079 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ивачно закъснява за час, нахълтва без да чука, не поздравява, не си сваля шапката и се пльосва на мястото си. Учителката е в шок - Иване, веднага излез и влез както трябва! - А стига ма! Това да не ти е Windows!
Мъж отива на гости при жена настроен за бурен секс. Докато пиели по едно погледа му спрял на една снимка. Притеснен той попитал: - А това съпруга ли е? - О не, аз няма мъж? - А може би брат? - О аз и брат нямам. Ама не се притеснявай, никой няма да дойде. Това съм аз до операцията?
В едно заведение един пенсионер: - Келнер, ще може ли за мен едно кафе? Келнера: - Господине, откъде да знам дали може да пиете кафе. Аз да не съм ви лекуващия доктор.
Един човек имал проблеми в сексуалния живот. Отишъл на сексолог и той му казал, че жената обича, да я превъзнасят, да и говорят хубави неща и да я ухажват. Дал му ценни съвети и нашият си тръгнал за вкъщи. Прибира се той и още от вратата подхваща булката. - Ех скъпа, ако бях художник, щях да те нарисувам, ако бях скулптор, щях да те изваям, ако бях поет, щях да ти напиша стихотворение, ама като съм един прост тенекеджия.....
- Къде да се запозная с някой? Аз, освен в интернет, никъде на ходя!