Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
борци си говорят: - Най-обичам да пътувам във вагон за майки с деца! - Заради майките ли? - Не, бе! Знаеш ли какви хубави приказки разказват майките на децата си!...
Професионални 3,044 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл зайо на сладкарница и поискал торта от моркови. Сладкарката му отговорила: - Нямаме торта от моркови. - Тогава ми дай лимонада. - казал Зайо. На следващия ден отново поискал торта от моркови, но пак нямало и той пак взел лимонада. Вечерта сладкарката казала на шефа си: - Шефе, Зайо всеки ден иска торта от моркови и ние все нямаме. Шефът поръчал торта от моркови и когато на следващия ден Зайо попитал за торта от моркови, сладкарката му отговорила усмихната: - Да, Зайо, имаме - а зайо отвърнал: - Че кой ще я яде?!? - И заради какво се влюби в мен? — Заради очите! — Толкова ти харесаха моите очи? — Не, просто зрението ми е кофти. След мощен купон един мъж отива на работа без една ръка. Колегите му естествено се вълнуват: - Кво стана? Къде ти е ръката? - Абе снощи се натряскахме свински - от полунощ нататък всичко ми се губи - и сутринта се събуждам и гледам - на ръката ми спи едно женище - 100 кила и грозна като смъртта! - И кво? - Кво!? Прегризах си ръката, да не я събудя и чупка! Дежурният офицер прави обиколка на столовата по време на закуска. - Някакви оплаквания? Става войник и казва: - Да, чаят има вкус на хлорна вар! Офицерът опитва чая и заявява: - Глупости! Има вкус на карболова киселина! - Пешо, дължиш ми една стотачка. — Ок, пиши ми на сметката. — Добре, добавям и десет лева. — За какво десет лева? — За откриване на сметка.