Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Годжи отива отива при Слави и казва: - Шефе, от името на целия оркестър искам увеличение на заплатите. Слави: - Годжи, за какво увеличение говориш - в началото на предаването свирите две минути, в средата съвсем малко и накрая няма пет минути. Годжи: - Да, така е, но другите 50 минути сме клакьори...
Професионални 2,958 прегледа
Следващ →

Още вицове

Днес е моят празник - "Световен ден на глупака"! Нощ преди изпит. В дома на професора звъни телефонът. Професорът вдига и със сънен и раздразнен глас казва: - Да! - Какво, спиш ли, гадино? - ?! - А ние тука учим. Малко момченце отива в църква, построена в чест на герои от войната. На стената пълно с барелефи… Малкия пита свещеника: - А какво има на тия картинки? - Синко, това е в памет на тези, които са загинали по време на служба. Момчето се стреснало и попитало: - На сутрешната или на вечерната?! Пият двама. Единият се жалва: - Като се прибирам пиян, жената с точилката ме почва! Другия: - Сложи една тенджера на главата! На другия ден този, който дал хитрия съвет пита: - Опита ли? - Аха, супер! Представи си, жената с тенджерата нищо не може да види! В щатски армейски център назначили нов служител, който трябвало да разяснява на новобранците задълженията на правителството към тях, по-конкретно - да ги агитира да сключват застраховки "Живот" за военнослужещи. Скоро на командването направило впечатление, че количеството застраховки рязко нараства. Един офицер влязъл заедно с поредната рота новобранци в залата и седнал на последния ред. - Войници, - започнал разясненията си служителят, - оставям всичко на вашия свободен избор. Аз ще работя само с факти. Ако ви изпратят някъде и загинете при изпълнение на войнския си дълг, на семействата на сключилите застраховка "Живот" за военнослужещи държавата ще изплати 200 000 долара. Ако загинете без застраховка, наследниците ще получат от нея замо 6 000 долара обезщетение. А сега, разсъдете логично. Според вас, кого ще изпращат на най-опасните места?