Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Човек отива при лекаря: - Докторе, задушавам се, не мога да дишам! - Пушите ли? - Пуша, но не помага!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Не разбирам защо мъжете така упорито се стремят да получат ръката и сърцето на една жена? В последствие практически те не ги използват.
Бисери
03.10.2017
2,848 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо отишъл при баща си и го попитал: - Тати, какво е травестит? А баща му отговорил: - Питай леля си Гошо, той знае.
Гошко пита баща си: - Татко, кажи ми как съм се родил? - Донесе те един щъркел. - Ама, че безобразие! Мама е толкова хубава, а вместо теб, при нея е легнал някакъв си щъркел!
2050-та година: - Дядо, помниш ли, когато Америка била в криза, японците са се разорили, Евросъюзът се разпаднал... - Да, дядовото... - А вярно ли е, че Абрамович тогава се е разорил и е продавал пирожки? - Вярно е! - А как тогава отново е станал милиардер? - Взимаше по 0,10 $ от всеки, който идваше да види това.
Катаджия дебне до паркинг на ресторант. Излиза пийнала голяма компания, и се качват по колите. Катаджията си избрал един, който едвам си влачел краката и го спира. - Проверка за алкохол, духнете! Резултат - нулев. Катаджията: - Как е възможно това? Мъжът: - Днес аз съм дежурен по отвличането на внимание.
Някаква жена се изповядва: - Грешна съм, отче! Всяка сутрин се гледам в огледалото и си казвам \"ах, колко съм красива!\". - Това не е грях, дъще моя. Това е заблуждение.