Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи на брега на язовира един мъж и плаче. Минава друг мъж и го пита: - Какво е станало? - Преди две години на това място потъна жена ми. - Но за две години трябва да сте го преживели и отново даже да се ожените. - Разбира се, само че втората ми жена хич не ще тук да се къпе.
Семейни 3,043 прегледа
Следващ →

Още вицове

Качва се жена с бебе в рейса. На вратата шофьора и вика: - К’во е т’ва грозно дете, ма?! Жената, обидена отишла в другия край на рейса. Там един пътник я попитал защо е ядосана. След като му обяснила, че шофьора се е отнесъл грубо с нея, пътникът й казал: - Госпожо, не трябва да го оставяте да се държи така с вас! Идете да се скарате на този нехранимайко, дайте, аз ще подържа маймунчето! Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ. - Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил! Айнщайн казва: - Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула – онази, по която направи човека. Господ се дърпа: - Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова… След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва: - Но, Господи, тук има грешка?! - Е, да де… Починал един много богат евреин. В завещанието пишело, че не оставя нищо нито на жена си, нито на сина си, а че иска парите да бъдат погребани с него. Жената и сина плачат и слагат парите в ковчега, когато идват техен познат -също евреин. Той ги пита, защо слагат парите в ковчега. Те му разказали за завещанието, той помислил малко и казал: - А защо не му напишете чек? Питат радио Ереван - Кой е най хубавия град - Ереван - А ако американците пуснат атомна бомба върху най-хубавия град След дълго мълчание от радиото отговорили - И Тбилиски е хубав град Професор към aсистента: - Колко пъти да повтарям! Никакви странични генетични експременти в моята лаборатория не искам! Веднага унищожете тези същества!!!!