Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Мамо, мамо, в училище ме дразнят, разправят, че сме мафиоти. — Що за дивотии! Утре баща ти ще мине да си поговори с директора за това. — Добре, само да направи така, че да изглежда като нещастен случай.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Майка взима сина си от зъболекар и казва: - Сине, какво ще кажеш на леля си? Детето през сълзи: - Кучка!
Професионални
03.10.2017
3,213 прегледа
Следващ →
Още вицове
Недоволен клиент вика келнера... - Не можахте ли да изпечете по-добре пилето? - Защо господине, да не би да е сурово? - Не бе - кълве ми от гарнитурата!!!
- През кой месец жените говорят най-малко? - През февруари.
- Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред нощ? - пита съдията. - Когато не отдавна ме съдихте, ми казахте: "Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред бял ден?" Е, аз кога да работя?
3 прилепа решили да се състезават кои ще изпие наи много кръв.Отива първия,връща се след половин час и другите го питат: -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня човек там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива втория.Връща се след 1 час. -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня вол там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива последния...връща се след 10 минути целия окървавен... -Ееее...ти маи наи много кръв си изпил...кажи колко? -Виждате ли го еи онова дърво там? -Виждаме го... -Е,аз не го видях!
Преди сватбата: Той: Ура! Най-накрая! Вече не мога да чакам! Тя: Би ли ме напуснал? Той: Не, не си го и помисляй! Тя: Обичаш ли ме? Той: Разбира се! Тя: Някога изневерявал ли си ми? Той: Не, как ти хрумна такова нещо? Тя: Ще ме целунеш ли? Той: С голямо удоволствие! Тя: Би ли ме ударил? Той: В никакъв случай! Тя: Мога ли да ти вярвам? След сватбата - четете отдолу нагоре.