Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пияница поръчва на сервитьора: - Пет бутилки уиски и една салата от марули. Сервитьорът: - Извинете за любопитството, но вие винаги си поръчвате салата, а не я ядете. Защо го правите? - В нея се пада по-меко...
Семейни 3,094 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъчезар Иванов е подал оставка(само на част от постовете) при условие, че никой няма да закача неговия митничар. ---- От партията няма да го изключвам, защото няма вредни последствия от това, което се е опитал според него да помогне на приятел. Това каза премиерът Бойко Борисов пред журналисти... - Щом е приятел ;-)?! Мъж казва на жена си: - Знаеш ли, скъпа, поканих приятеля ми Ники на вечеря с нас. - Ти си откачил! Къщата ни е потънала в мръсотия, детето - сополиво, вкъщи няма нищо за ядене , аз имам пране - а той кани.... ! Мъжът: - Именно, нека да види. Той ми е най-добрият приятел, а напоследък почна много често да говори за женитба... Баба Пена и баба Мария си говорят: - мммм Пииеенноо ти знаииш ли че туй сиекса било ВИЕТЪР раота маааа ... ?? Пена отговорила: - То виетър виетър ама ие по друууоо да та полъхниее малко ВИЕТЪРРАА.....!!! Един поп се вози в самолет. Стюардесата му предлага да си вземе питие: -Бихте ли желали нещо за пиене? - Едно уиски, моля(заявява попът). Но точно в този момент свещенникът се сепва и задава неоместен въпрос: -Извинете на каква височина сме? -На 1500м надморска височина(отговаря стюардесата). -О, не благодаря, вземете си питието.Прекалено близко сме до шефа. Извънземните решили да посетят земята. Интересно защо те се спряли на България. Тръгва извънземното на име Зин Пин Дин Фин 423 из българските улици и среща двама мъже на средна възраст. Казва им: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Единия се обърнал и казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 една ракия! - Готово, Иване! И му сипал. Извънземното го изпил на един дъх. И пак почнало. - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Човекът пак казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия уе! Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх. И пак почнало: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. - Гошо... Сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия, че вече ми омръзна да го слушам. Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх... - Слушайте! Аз съм Зин Пин Дин Фин 423 и идвам от друга планета. Извънземно съм. Тук съм, за да посетя вашата планета Земя. Разбрахте ли сега? В този момент на мълчание изведнъж единия се обадил. - Повече няма да поркаш...