Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Винт, забит с чук, заменя надписа "Произведено в България"...
Бисери 4,012 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шефа на лудницата решил да иде да види какво правят пациентите и каквo да види, всички се хвърлят в празен басейн, а един седи без да мърда. Доктора си казал "Тоя сигурно се е оправил?" и го попитал защо не плува и той му отговорил: "Ами защото ще се удавя!" - Навън е весело, но хладно. Вкъщи е топло, но скучно. Какво да се прави? - Опитай да се покажеш на половината през прозореца. Когато граф Цепеш (известен по-късно като Дракула) се женил, поканил най-утвърдената за времето си певица - Лили Иванова да пее на сватбата му. Понапил се човека и си признал пред всички, че певицата не му харесва защото е демоде. Чула го тя и от яд го ухапала за врата. Нощ, кал, мъгла, киша. Цялата гадост в една нощ. Карал си един човек Камаза. Видял кола обърната на една страна да буксува с пълна газ. Шофьорът решил да му помогне. Спрял Камаза, приближил и отворил вратата: - Господине, имате ли нужда от помощ? Човекът в колата го погледнал и припаднал. Шофьорът бързо го качил в Камаза и го закарал в най-близката болница. Оставил го на лекарите и се качил в камиона. Затворил вратата, пуснал двигателя, запалил цигара и се зачудил, защо онзи припаднал? Решил да разбере, изгасил двигателя и отишъл пак в болницата. Човекът, когото докарал вече се бил освестил. Шофьорът го попитал: - Аз исках да ти помогна, а ти защо припадна? Онзи му отговорил: - Ами, посред нощ, кал, мъгла и киша, шпоря със 120км/ч и ти ми отваряш вратата!... Чапаев звъни на Петка по телефона. Там вдигат слушалката: - Началникът на танковия корпус слуша! Василий Иванич помислил, че е набрал грешно затворил и пак набрал номера на Петка. Оттатък отново му отговарят: - Началникът на танковия корпус слуша! - Петка ти ли си? - Аз съм, Василий Иванич, аз съм. - А защо лъжеш? Ти не си никакъв началник на танков корпус, ти си командир на един танк? - Е да, но от танка само корпуса остана.