Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Това, на което в трамвая му казват "блъсканица", в дискотеката се нарича "атмосфера".
Бисери 3,003 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сутрешна блъсканица във автобуса. Жена се оплаква: - Моля ви, господине, не ми се натискайте така! - На кого да се натискам? - Не знам, все ми е тая! - И на мен! Как ще поправиш часовника на жена си? - Не е нужно. Готварската печка си има часовник. Открили магазин в гората и още първия ден има дълга опашка. Отива Зайо и започва да се предрежда: - Извинете, може ли да мина, извинете, извинете - и стигнал до Баба Меца. Тя го хванала и оооп метнала го най-отзад. И така няколко пъти и Зайо се ядосал и казал: - Гледайте си работата тогава. Днеска няма да отварям! Дон Корлеоне като малък (12-годишен) седи и пише писмо на Дядо Господ какво иска за Коледа. Започва писмото "Мили Боже, много ми се иска да имам червен велосипед с лъскави калници, и..." Къса листа и си мисли: "Няма да стане. Човек убихме преди месец. Обаче, от друга страна, той сам си беше виновен - кой го кара да влиза в нашия район?" Пак почва: "Господи, много ми се иска за Нова година да имам червен велосипед..." Пак къса писмото: "Няма да се навие. Участвах в групово изнасилване. Обаче, от друга страна, тя сама си беше виновна - като й предлагахме пари защо не ги взе?" Пак пише: "Господи!". Спира, замисля се, посяга пак да скъса листа обаче се сеща нещо. Скача, сваля статуетката на Дева Мария от стената, заключва я в един сандък и продължава писмото: "Исусе, ако искаш пак да видиш майка си..." Лежи един мъж на смътното си ложе. До него седи жена му и го държи за ръката. Той с мъка произнася: - Скъпа,... в най-трудните моменти от моя живот, ти винаги си била до мен. Когато на 25 години си счупих крака - ти беше до мен... - Да, скъпи... - Когато на 35 години получих инфаркт - ти беше до мен... - Да, мили... - Когато на 40 години получих втори инфаркт - ти беше до мен... - Да, мили... - Когато се парализирах на 45 години - ти беше до мен... - Да, мили... - И знаеш ли, скъпа, какво ми се струва? - Какво, скъпи? - Че ми носиш нещастие...