Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В мюсюлманските страни в програмата "Лека нощ, деца" го няма Прасчо. Замества го овенчето Ахмед.
Семейни 3,244 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две студентки от Софийския се разхождат вечер по улицата, едната от приложна математика, другата специалност логика. По едно ереме чули някой да върви след тях. Математичката направила някакви изчисления и казала: - С това темпо ще ни настигне след 30 секунди. Ако се разделим вероятността да хване едната от нас намалява с 50%. На другата й прозвучало логично и се съгласила. Срещат се на другия ден и математичката пита: - Какво стана снощи? - Ти се оказа права, мъжът ме настигна след 30 секунди. - И ти какво направи? - Ами вдигнах си полата. - А той какво направи?! - Той си свали панталините. - И после какво стана? - Е, по пътя на логиката с вдигната пола се бяга по-бързо, от колкото със свален панталон. Говоря си с една девойка и казвам: - Отлична вечер, може да дойдеш у нас да пием по кафе. - Ами не знам. Кафе през нощта, нещо ... - Ооо, моля те! Не съм пил кафе вече половин година! - Дядо ти имаш ли зъби? - Не чадо мое нямам. - Тогава продръж ми моля те сандвича да отида да си взема майонеза! Мутра влиза в аптеката: - Дайте ми един хляб! - Тук не продаваме хляб - отвърнал аптекарят. - Не ме интересува, искам хляб! - Но тук е аптека... Мутрата пребил аптекаря. На другия ден пак отива в аптеката: - Дайте ми един хляб! - Нали вече ви казах, че тук не продаваме... Аптекарят отново отнесъл боя. След ден-два мутрата отива пак в аптеката, а аптекарят го чака с хляб в ръцете: - Ето, заповядайте хляб! - Аз вече си взех хляб от железарията, сега идвам за кисело мляко. Един скелет избягал от гробищата и решил да се погаври с живите хора. Точно пред гробището намерил един фас лапнал го и гледа пред него на една опашка пенсионери. Отишъл той до последния бутнал го по рамото и му казал: - Ей ш-ш, да имаш огънче случайно? Пенсионера като видял скелета получил инфаркт и се строполил на земята. Скелета се изкефил много и така изпонатръшкал половината опашка. Много му харесало и решил да се поразходи из града да се погаври и с другите хора. Както си вървял скелета, гледа някъв пиян се подпрял на един стълб. Отишъл той при човека бутнал го по лявото рамо и му казал: - Ей ш-ш, брато, да имаш огънче случайно? Пияния го погледна и му дал огънче. Скелета се учудил изгасил фаса и отишъл от другата му страна и пак го бутнал и му поискал огънче. Пияния му дал и този път. Скелета се ядосал, застанал пред него у му викнал: - Абе брато, дай едно огънче бе! А пияния си надигнал главата и му казал: - Абе момче, стига си пушил. Я се виж на какво си заприличал!