Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В интернет: - Здравей, къде се изгуби? - В реалността...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Обява: - Продавам чистокръвна 3 годишна Немска Овчарка - 20лв. Евентуален купувач по телефона: - Защо толкова евтино, да не е болна? - Нищо и няма,откраднаха и къщурката....
Животни
03.10.2017
3,222 прегледа
Следващ →
Още вицове
Девизът на борците е: Всяка прочетена книга - една забравена хватка!
Един борец държал продупчен чадър по време на дъжд. Приятел го среща и го пита: -Защо държиш тоя чадър, той те мокри още повече? -Ако не беше продупчен как щях да разбера кога ще спре да вали?
Старец влязъл в аптеката и казва на доста висок глас: - Дайте ми един презерватив! Аптекарката се изчервява и му казва тихо: - Господине, тея работи са за ухото! - Абе на мен не ми е за ухото - изкрещява той.
Чък Норис не се нуждае от спам защита, а спама се нуждае от Чък Норис защита.
Стои Свети Петър и при него идва футболен съдия знаменцето му забито отзад, свирката му намушкана в носа, пребит... - Ти какъв си? - го попитал Свети Петър. - Футболен съдия съм в българското първенство. - Значи си директно за Ада, там всичките сте за долу. - А, не! Аз съм честен и неподкупен съдия! - Моля?! - Да, бе. Например играе се мач Левски-ЦСКА на Герена, 92-ра минута, резултатът е 0:0 и аз свиря дузпа за ЦСКА! - Ей, ама много лъжеш, аз защо не съм го гледал този мач, кога се е играл? - Сега се играе казал съдията. Няма кой да му свири края!