Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обява: - Продавам чистокръвна 3 годишна Немска Овчарка - 20лв. Евентуален купувач по телефона: - Защо толкова евтино, да не е болна? - Нищо и няма,откраднаха и къщурката....
Животни 3,222 прегледа
Следващ →

Още вицове

Девизът на борците е: Всяка прочетена книга - една забравена хватка! Един борец държал продупчен чадър по време на дъжд. Приятел го среща и го пита: -Защо държиш тоя чадър, той те мокри още повече? -Ако не беше продупчен как щях да разбера кога ще спре да вали? Старец влязъл в аптеката и казва на доста висок глас: - Дайте ми един презерватив! Аптекарката се изчервява и му казва тихо: - Господине, тея работи са за ухото! - Абе на мен не ми е за ухото - изкрещява той. Чък Норис не се нуждае от спам защита, а спама се нуждае от Чък Норис защита. Стои Свети Петър и при него идва футболен съдия ­ знаменцето му забито отзад, свирката му намушкана в носа, пребит... -­ Ти какъв си? ­- го попитал Свети Петър. ­- Футболен съдия съм в българското първенство. ­- Значи си директно за Ада, там всичките сте за долу. ­- А, не! Аз съм честен и неподкупен съдия! ­- Моля?! ­- Да, бе. Например играе се мач Левски-ЦСКА на Герена, 92-ра минута, резултатът е 0:0 и аз свиря дузпа за ЦСКА! ­- Ей, ама много лъжеш, аз защо не съм го гледал този мач, кога се е играл? -­ Сега се играе ­ казал съдията. Няма кой да му свири края!