Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Наташа, Пиер и Ржевски пътуват в каляска от Петербург за Москва. Ржевски дреме, а Пиер и Наташа водят светски разговор. -Ах, Пиер, имам усещането, че все още с единия крак съм в Петербург, а с другия вече в Москва. Пиер: - Как бих искал да бъда някъде между Петербург и Москва, примерно в Бологое! Ржевски се събужда: - Бил съм в Бологое, господа. Дупка, да си призная, страшна!
Любими Герои 3,429 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена пътува в препълнен автобус. Внезапно си бърка в чантата и казва: -Яйцата,...чадъра,... перуката....Всичко е тук. След известно време пак притеснена си бърка в чантата: -Яйцата,...чадъра,... перуката....Да, всичко съм взела. Отекчен мъж до нея и казва: - Госпожо, престанете да ми бъркате в гащите, забравила сте си ЧАНТАТА! Доста пиян младеж пикае на улицата. Край него минава жена на около 40 години, прилично облечена, с интелигентен вид. - Млади човече, как не Ви е срам - започва да му се кара тя. Но когато се вглежда се по-внимателно продължава: - Е, все пак, нека да се запознаем... Слаботелесен се пече на слънце. Една муха му каца на корема. Той я поглежда възмутено: - Къш, къш, птицо проклета! Пиян пънкар се прибира късно вечерта и една кубинка му липсва. Баща му го среща на врата и пита: - Къде ти е едната кубинка? - Едната...? Ей я бе! Имаме две уши и една уста, та повече да слушаме и по-малко да говорим.