Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Продължавайте, продължавайте, аз винаги се прозявам ,когато ми е интересно...
Бисери 3,076 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели си говорят: - Пешо, след седмица се пенсионирам, толкова съм изморен, че първия месец от пенсията ще седна на люлеещия си стол и нищо няма да правя. - А после? - А после ще почна да се люлея. - А моят ми казва:"Нещо си слабичка? Иди хапни една торта". - Твоят ли...кой е това? - Ами...вътрешния ми глас. - Знаете ли какво е общото между НЛО и честните адвокати? - Не. - То е, че всеки говори за тях, но никой не ги е виждал... Говорят си критик и писател. Критика: - Четох книгата ви? Писателя: - Последната? Критика: - Надявам се... Един ловец отива на лов и вижда пред себе си един голям глиган. Стреля той по него, убива го, обаче го виждат около 20 горски. Ловецът хваща глигана на гръб и тръгва да бяга. Бягал, бягал, обаче се изморил и спрял да почине и единия от горските го настига и го пита: - Какво правиш бе, брат? - Абе мани, човек, един глиган ме подгони и бягам от него.. - Ами че той на гърба ти бе! - Ебаси наглия глиган!