Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разсеяна дама в поликлиниката пита един мъж: - Господине, вие ли сте последен за гинеколога? - Аха. Само да изтичам до хирурга да си сменя пола първо.
Разни 2,011 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нова касиерка в банката вижда човек с чорапогащник на главата, който идва към нея. Ужасена веднага почва да търси паник бутона. Отзад се обажда друга касиерка: - Спокойно! Това е шефа, идва на работа... - Ама защо е така странно облечен?! - Разправя, че му било стар навик. Лежат в леглото. Той: - Скъпа! Искам да знаеш, че ужасно те обичам! Тя: - Да, наистина ужасно... - Каква искаш да съм, скъпи? - Мръсница в леглото и ледена кралица в обществото. - А Златка Райкова каква е? - Обратното. Две блондинки се говорят. Едната казала: - Вчера си направих тест за бременност. Другата попитала: - Е, трудни ли бяха въпросите? Организирано било състезание: който изпие 30 водки, ще спечели 100 хиляди долара. Дошъл французинът, пил що пил, стигнал 10 водки и паднал под масата. Американецът успял да изпие 15 водки и паднал под масата. Дошъл ред на русанка. Той изпил 25 водки и също паднал под масата. Седвал да пие Бай Ганьо. Пил, пил, изпил 29 водки и станал да си върви. Пресрещанали го журналлистите и го попитали: - Бай Ганьо, как може да ви се опре само една водка и заради нея да изгубите такава голяма награда? Бай Ганьо отговорил: - Абе не е проблемът в едната водка. Мога да изпия още толкова, но ние, българите, си имаме граница: Пием до тогава, докато се насерем, после ставаме и си тръгваме!