Учител влиза в класна стая и казва на учениците си:
- Сядайте, ученици! - сяда той, качва си краката на бюрото, вади цигарка марихуана и започва да преподава урока:
- И така деца, днес ще говорим за вълка... (Дърпа от джойнта и изпуска дима) - Вълкът е много свирепо животно... (Дърпа от джойнта и изпуска дима) - Понякога той ловува на глутница, а понякога и сам... (Дърпа от джойнта и изпуска дима) - А през зимата... отлита на юг!!!
Двама руснака стоят пред супермаркет и спорят:
- Този път ще вземем две.
- Как две! Завчера взехме две и не ни стигнаха. Вземаме три!
- Как три, бе! Вчера взехме три и ни остана. Вземаме две!
- Не! Три!
- Глупости! Две!
- Три!
- Две!
И след дълъг и припрян спор, решили да вземат две. Влезли в магазина и поръчали:
- Един кашон водка и две краставички...