Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заради будилника съм развил утрофобия.
Бисери 4,840 прегледа
Следващ →

Още вицове

Клиент в бирария към бармана: - Как си лети времето! От десет години тук наливаш бира. - Да, много вода изтече от тогава... Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата. - Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо нещо е онова огромон, сиво, бетонно здание от другата страна на улицата, което закрива хубавата гледка... - За него не се притеснявайте, господине. Това е цех за динамит, който рано или късно ще хвръкне във въздуха. - Животът е говно... - Тъпчо, мисли позитивно! - Урааааа, животът е говно! - По-големият ми брат страшно ме ядосва! - казва мъж на средна възраст. - Като влезе да се къпе, прекарва по няколко часа с пластмасовите патета и гумените подводници във ваната. - Ако това го радва, не виждам причина да се ядосвате - отговаря психиатърът. - И вие щяхте да се ядосвате, ако бяха ваши... Въпрос: - Защо Исус не се е родил във Франция? Отговор: - Защото там е невъзможно да намериш трима мъдреци и една девица.