Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Най-бързо от всичко в България вървят реформите в цените на хранителните продукти..в посока нагоре.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Режисьор към порноактьор: - Не разбирам, тук си дошъл за да се ебаваш или да работиш?!
Професионални
03.10.2017
1,608 прегледа
Следващ →
Още вицове
В гората настанал голям глад.Тогава лъвът - царят на животните, наредил всяко от тях да носи по 2 кг. месо всеки ден, иначе щяло да яде бой. Първия ден Лисицат носи месо. На втория ден Вълкът носи месо. На третия ден Заека носи зелка. Лъвът почнал да го бие. Отначало Заекът ревал, ревал ама на 50-тия удар почнал да се смее. Тогава Лъвът го попитал: - Зайо, що ревеш бе? - Що ме боли! - отвърнал Заекът. - А що се смееш? - попитал отново Лъвът. - Щото Таралежа носи круша! - Казал със смях Заека.
Мъж влязъл в нощен клуб и седнал на бара. Барманът го попитал: - Какво желаете за пиене? - Нищо, благодаря. Не пия. Опитах веднъж, но не ми хареса. - Искате ли цигара? - Не, благодаря. Не пуша. Опитах ведъж, но не ми хареса. - Искате ли да играете билярд? - Не, благодаря. Не играя. Опитах ведъж, но не ми хареса. Всъщност, не бих стоял тук, ако не чаках сина си. - Единственият ви син предполагам!
- Хайде да наричаме нещата с инстинските им имена. - Добре, животно!
- Скъпи, а ти бил ли си с много жени? — Не. Ти пък… всеки път само с по една.
Обир в “Бърза закуска” - Всички пари от касата в торбата! - За тук или за вкъщи?