- И тази кучка ти пише реплаи?
- Скъпа, това нищо не означава, тя е просто фолоуъер...
- Но ти вчера ретуитна нейния туит!
- Не, почакай, не, всичко ще ти обясня!
Имало едно време един пелтек, дето имал затруднения да каже кока-кола. Забелязал след време, че 39 пъти като каже кафе, на 40-тия казва кока-кола. Вървял си той към една сладкарница и си повтярал: кафе, кафе, кафе... и така 39 пъти. Влязъл в сладкарницата и казал:
- Една кока-кола!
- Моля? - недочула продавачката.
- Едно кафе.