Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Имало едно време един пелтек, дето имал затруднения да каже кока-кола. Забелязал след време, че 39 пъти като каже кафе, на 40-тия казва кока-кола. Вървял си той към една сладкарница и си повтярал: кафе, кафе, кафе... и така 39 пъти. Влязъл в сладкарницата и казал: - Една кока-кола! - Моля? - недочула продавачката. - Едно кафе.
Разни 1,985 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как изкара нощта с онази кукла-говорителката от телевизията ? - Мани не питай! В най-вълнуващите моменти всичко спираше за реклама. Какво е рай? - Раят е там, където полицаите са англичани, за трапезата ни се грижат италианки, колите ни ремонтират немци, гаджетата ни са французойки, а организацията - швейцарска. А какво е ад? - В него полицаите са немци, готвачите - англичани, автомонтьорите - французи, любовниците - швейцарки, а организацията - италианска. Историчката: - Това е един почти девствен учебник... Холивудски журналисти разкрили тайната на младостта на Мадона, обясняваща как на 50 години успява да изглежда на 35. Оказва се, че когато за първи път певицата се е омъжвала на 10 години, си е добавила в документите още 15. В затвора пристига прясно осъден затворник. Надзирателят му връчва затворническото облекло и му посочва една врата: - Трябва да се изкъпеш. - Откъде накъде? - протестира затворникът. - Това го нямаше в присъдата!