Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Интервю за работа. Питат първия кандидат: - Вие на кой сте фен, на ЦСКА или "Левски"? - ЦСКА! - Свободен сте! Питат втория същия въпрос: - На "Левски"! - Свободен сте! Питат третия: - На кой отбор сте фен? - На никой! Мислех, че ви трябват нормални работници! - Абсолютно вярно! Назначен сте!
Спортни 3,601 прегледа
Следващ →

Още вицове

В школа за тайни агенти, до последния изпит успяли да се класират само американеца, французина и Бай Ганьо. Последния изпит се състоял във това да докажат вярността си към тайните служби. Дали първо на американеца един пистолет и му показали една стая и му казали: — В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Тои влязал в стаята постоял, постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал: — Не мога да я убия. Аз 20 години живея с тази жена, не мога!!! Скъсали го и го пратили по живо по зрдаво да се прибира в тях. Втори повикали французина и му казали: — В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Влязал французина в стаята и той постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал: — Не мога да я убия аз. Аз от 20 години живея с тази жена, Обичам я! И него го скъсали. Най-накрая извикали Бай Ганьо дали му пистолета и на него му показали една стая и му казали: — В тази стая се намира жена ти. За да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Бай Ганьо влязъл в стаята още вратата не се била затворила и се чуло: „Дан, дан, дан, дан, дан, пат-кют, пат-кют, пат-кют“. Бай Ганьо илиза от стаята супер ядосан и се развикал: — Ей, гадняри! Дали сте ми халостни патрони и трябваше да я трепа с табуретката! Каубой вика на друг: - Хей, аз съм най - бързата ръка на Дивия Запад! А онзи му отвърнал спокойно: - А аз предпочитам жени! Едно детенце си играело в къщи и се скрило под кревата. По едно време се прибира майка му с любовник. Гледа няма никой вкъщи. Казва на любовника: -Мъжът ми го няма, а детето сигурно си играе някъде на вън... Събличат се и започват да правят секс. Обаче мъжът и се прибира. Любовника скача и се скрива под леглото. Мъжът влиза в спалня и гледа жената сама. Казва и: -Жена, детето го няма давай да правим секс. И почнали. А под леглото стоят любовника и детето и се гледат. И по едно време детето казва на любовника: -Не дишаш, а, не дишаш. А как дишаше... Това, че той тичаше след всяка пола нямаше да е лошо, ако не беше в Шотландия. На изпит. Професорът: - Кажете, ако обичате, нещо за квадратния тричлен! Студентката: - Знаете ли, господин професор, такова нещо въобще не мога да си го представя...