Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Житейски съвет #27: Никога не опитвай да пръднеш и кихнеш по едно и също време. Възможно е после да не искаш първо носа да си избършеш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
С цел повишаване нивото на българския футбол има идея на фланелките на футболистите да има и номерата на мобилните им телефони, за да може да им се каже какво мисли публиката за тяхната игра.
Спортни
03.10.2017
3,705 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иска ни се да имаме стотици клиенти, като вас. Но за съжаление са хиляди.
Изпуснатата риба винаги е по-голяма!
Една майка изпращала момичето си от село студентка в София и и поръчала: -Дъще, много внимавай когато отидеш в града, защото ще срещнеш някой младеж, ще почнете да ходите на кафета дискотеки и т.н.Най-накрая ще те заведе в квартирата си и нали знаеш ш студентска квартира-една маса, стол и легло.Той ще побурза да седне на стола, ти ще седнеш на леглото, той ще седне до тебе и...О срам за нашето семейство!!! Връща се девойката другата година и разказва: -Мамооо точно така стана-намерих си едно момче, ходихме насам, натам и накрая отидохме в квартирата му.Тогава аз побързах да седна на стола, той седна на леглото, аз седнах до него и...О срам за неговото семейство!!!
Загасят светлините в кинисалона и се появяват надписите на филма. Един мъж пита съседа до него: - Извинете, виждате ли какво е написано на екрана? - Надписите на филма. - Моля ви, прочетете ми името на режисьора, че лошо виждам... - Но нали го казват и по микрофона! - Лошо чувам. - Не разбирам, защо сте дошли на кино? Никакво удоволствие няма да получите от филма! - Какво удоволствие?!? Аз ще трябва да пиша рецензия...
Всяка сутрин ме мъчи един и същ въпрос: ЗАЩО ТАКА МИ СЕ СПИ...