Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седя и си мисля: - Вероятно, интернет за мен щеше да е значително по-скучен, ако бях импотентен..!
Разни 1,599 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Коя е тази солидна дама? - Певица е. Преди години работеше в цирка. Пееше в клетката с лъва. - И защо вече не пее? - Намеси се дружеството за защита на животните. Дейвид Копърфийлд изнася поредното си шоу. По някое време един зрител става и казва: - Дейвид, а мое ли аз да покажем един фокус? - Добре, покажете. - Само че ми требва твоата маса и твоата асистентка Клаудия, као доброволец. - Заповядайте. ... Зрителят слага Клаудия Шифър на масата по гръб, наглася я, вдига и краката и почва да я клати като гладен циганин зелена джанка. Дейвид Копърфийлд се възмущава: - Хей, това не е фокус! - Разбира се, че не е фокус! Тва е некво чудо направо! Двама погребални агенти си говорят: - Сънувах родилен дом! - Това е от лошо храносмилане. Зайо Байо седи на брега на реката и пуши трева.Бобърът идва при него и го пита: -Зайо Байо,к`во праиш,бе? -Пуша трева. -Научи ме и мене,бе! -Ами…гледай сега:ето ти цигарата,дръпваш си веднъж и преплуваш реката! Бобърът така и направил. Седи си Бобърът на другия бряг и пуши трева.Идва при него хипопотамът и го пита: -Бобър,к`во праиш,бе? -Пуша трева. -Научи ме и мене,бе! -Иди при Зайо Байо,той ще те научи. Отива хипопотамът при Зайо Байо,а той,щом го вижда, извиква: -Бобър,издишай!!! В час по български: - Хуморът не е смешка, но смешката е хумор...