Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Шопски размисли: Като ми се доработи, седам и чекам да ми мине.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Седя и си мисля: - Вероятно, интернет за мен щеше да е значително по-скучен, ако бях импотентен..!
Разни
03.10.2017
1,599 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Коя е тази солидна дама? - Певица е. Преди години работеше в цирка. Пееше в клетката с лъва. - И защо вече не пее? - Намеси се дружеството за защита на животните.
Дейвид Копърфийлд изнася поредното си шоу. По някое време един зрител става и казва: - Дейвид, а мое ли аз да покажем един фокус? - Добре, покажете. - Само че ми требва твоата маса и твоата асистентка Клаудия, као доброволец. - Заповядайте. ... Зрителят слага Клаудия Шифър на масата по гръб, наглася я, вдига и краката и почва да я клати като гладен циганин зелена джанка. Дейвид Копърфийлд се възмущава: - Хей, това не е фокус! - Разбира се, че не е фокус! Тва е некво чудо направо!
Двама погребални агенти си говорят: - Сънувах родилен дом! - Това е от лошо храносмилане.
Зайо Байо седи на брега на реката и пуши трева.Бобърът идва при него и го пита: -Зайо Байо,к`во праиш,бе? -Пуша трева. -Научи ме и мене,бе! -Ами…гледай сега:ето ти цигарата,дръпваш си веднъж и преплуваш реката! Бобърът така и направил. Седи си Бобърът на другия бряг и пуши трева.Идва при него хипопотамът и го пита: -Бобър,к`во праиш,бе? -Пуша трева. -Научи ме и мене,бе! -Иди при Зайо Байо,той ще те научи. Отива хипопотамът при Зайо Байо,а той,щом го вижда, извиква: -Бобър,издишай!!!
В час по български: - Хуморът не е смешка, но смешката е хумор...