Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Толкова тъжно, че ми се иска да танцувам..." реплика от индийски филм.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Кое е общото между моркото свинче и жената-учен? - Както морското свинче няма никакво отношение нито към морето, нито към свинете, така и жената учен - нито към науката, нито към жените.
Разни
03.10.2017
1,691 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама приятели сядат в един бар да си попйнат и след известно време единият попитал другия. - Иво извинявай но женати да не е в цикъл? А Стефан отговорил - Що бе, личи ли ми - и си избърсал мустака!
Мъж влиза в "Плод и зеленчук" и казва: - Може ли половин маруля? Продавача: - Половин кило череши, половин диня ще ви дам. Вие се подигравате с мен. Как така половин маруля? - Ами криза е! - Добре шефа е тук в склада ще го попитам дали може. Влиза в склада и казва: - Шефе, тука някакъв идиот отвънка иска половин маруля. Обърнал се видял че клиента е зад него и продължил: А ето този господин иска другата половина.
Действителността е реалност, породена от липсата на алкохол.
15-септември. Учителката към първолаците: -Деца, имате ли някакви въпроси? Иванчо: - А ваканцията кога е?
Двама мъже - сърбин и чех, били първи приятели. Веднъж чехът гостувал на сърбина и тръгнали да се разхождат из Белград. Минавали край операта и сърбинът гордо казал: - Овде йе наша опера. - Мааме в Праци (сиреч, имаме в Прага). Продължили нататък и минали покрай новия стадион. Сърбинът казал: - Ово йе наш нови штадион. - Мааме в Праци. И така, където и да минат, сърбина посочвал това и онова, а чехът все отвръщал - мааме в Праци. На сърбака му прикипяло и го закарал на една морава, а в средата й - два огромни валчести камъка. - Ово са муди наш Марко Кралевичи! - Мааме в Праци - по навик отвърнал чехът. - МААТЕ КУРЕЦ - ОВА СА МУДИ! - размахал среден пръст пред лицето му сърбинът.