Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Звъни телефона. Отговаря малкия син. - Кой търсите? - Татко вкъщи ли е? - Не, замина някъде. - На почивка? - Не, замина с мама.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
А Иванчо така и не успя да напише думата "щастие" с буквите "д","у","п" и "е"...
Разни
03.10.2017
2,121 прегледа
Следващ →
Още вицове
В България затлъстяването е заболяване, а в САЩ - начин на живот.
Прибира се късно полицай, съблича униформата и тъкмо ще влиза в спалнята, жена му нежно: - Гълъбче, нали ме обичаш. Иди в денонощния зад блока и купи едно хубаво шише да пийнем и ще ти покажа чудеса в спалнята.. Облякъл той пак униформата, отива в магазина, продавачът пита: - Комшу, ти да не си сменил работата бе? - Що бе пич? - Ми ква е тая пожарникарска униформа, дето си я облекъл...
- Пак си пил 235 гр. ракия! - Стига бе жена,наистина толкова пих,но как позна? КАТаджийския прибор за духане,нищо не е пред теб! - Комшията Киро ме ошлайфа! - Аааа. - Сутрин,като е на 1 малка,едвам чувам новините, на обяд вече е на 2 ракии,и всичко се чува нормално, но към 6-7,вече е на 4 и толкова усилва радио"Веселина", че ми идва да му завра антената в..... От там се научих да познавам с точност + - 0.20 промила.
Мъж и жена разговарят: - Госпожо, на колко сте години? - Какъвто номер обувки нося. - А кой номер носите? - Тридесет и шести. - И не ви убиват...?
- Кога ще оправиш чешмата в кухнята? - Утре ще я поправя. - Утре, утре! Всичко ще направиш утре!!! - Права си! Утре няма да успея всичко! Ще я поправя другата събота!