Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Татко, учителят не знае какво е кон! - Защо мислиш така? - Ами вчера нарисувах кон и му показах рисунката, а той ме попита какво е това...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
За свети Валентин французинът подарява роза, а българинът - прах за пране с мирис на роза.
Бисери
03.10.2017
3,054 прегледа
Следващ →
Още вицове
Каубой влиза в бар, на една от масите трима мъж и едно куче играят покер. - Ама и умно куче! - казва каубоя. Един от играчите: - Друг път умно, като има добри карти и маха с опашка.
- Как да направим от MS-DOS многозадачна операционна система? - Много лесно - като пуснем едновременно много DOS-емулатори.
- Колеги! Категорично възразявам срещу направения срещу мен донос! Тук пише - "дойде пиян на работа". Няма нищо такова, това е нагла лъжа! Не дойдох, а ме донесоха.
Вървели си две костенурки в пустинията. Вървели, вървели, минали 15 години и видяли едно канче. Първата костенурка казала: - Дай да го вземем, па по-натам може да видим чешма. А другата казала: - Не, няма смисъл. Вървели минали още 15 години и видяли една чешма. Първата костенурка казала: - Aз ще се върна да взема канчето, което видяхме по пътя, но ти няма да пиеш от водата, докато не се дойда! Другата се съгласила и костенурката тръгнала. Минали 10-20-30-40 години. Костенурката при чешмата умряла от жажда и решила да пие вода. В този момент другата се показала от една издатина и казала: - Еее, сега ако ще се лъжем, то по-добре да не тръгвам!
Софийско натоварено кръстовище, очукан Москвич блъска ново БМВ. От москвича излиза поп , а от БМВто мутра: - Ей сега ти... - Спокойно чедо, всичко ще се оправи, щом сме живи и здрави. - Как спокойно, ти знаеш ли колко струва тая кола?!?! - Няма нужда да се ядосваме. Важното е, че сме живи и здрави. Виждам, че се поддаваш на гнева, по-добре си пийни и се успокой. Попът вади едно шише Манастирска гроздова изпод расото и го подава на облещената мутра с блага усмивка. Мутрата отпъва няколко глътки и успокоен, връща шишето. - Ти, кво, няма ли да пийнеш?- А, не, аз чакам катаджиите...