Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако Ви болят петите.. Намажете се с АнтиНепукоПетин
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Този, който знае какво иска, или иска прекалено малко, или знае прекалено много.
Бисери
03.10.2017
3,064 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пътува мъж в автобуса, до него се приближава едър господин и започва да му вика надвесен над него: - Рогоносец, рогоносец! Така няколко пъти и мъжът една вечер споделил с жена си и тя му казала; - А, мъжо, всякакви ги има по градския транспорт , не му обръщай внимание. На другия ден той се качил пак в автобуса, и оня се надвесил пак над него и започнал да му вика: - Рогоносец... рогоносец и клюкар!
Срещнали се двама воайори: - Какво ще правим довечера? - Ще видим!
Старшината Гърдю съветва войниците: - Който е тъп и не помни - да си записва като мен!
Студенти се явяват на изпит от типа "тест" - където трябва да се избира някой от готовите вече отговори. Изпитът започва, всички студенти започват трескаво да мислят, само един започва да си подхвърля монета във въздуха. Всеки път я хваща, поглежда дали се е паднало ези или тура, и задрасква един от отговорите. Професорът си мисли: "тоя ще свърши изпита първи, сигурно ще си излезе след десет минути". Оня обаче продължава да подхвърля монетата. Изпитът е към края си, другите вече излизат, а студентът пак хвърля и си ги гледа листа. - Какво правите още, колега? - пита професорът. - Ами проверявам си отговорите за последен път.
Знаете ли кое е нещото, без което никой не може на света? Не не е храната,не е и водата... и въздуха не е... Това е приятелството!!! За какво ти е да се храниш, ако нямаш истински приятели? За какво ти е да пиеш, когато няма с кой да се почерпиш? За какво ти е да дишаш, когато живота е безмислен без приятелството? Ценете приятелите си и не позволявайте на малките неща да ви разделят...