Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Този, който знае какво иска, или иска прекалено малко, или знае прекалено много.
Бисери 3,064 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътува мъж в автобуса, до него се приближава едър господин и започва да му вика надвесен над него: - Рогоносец, рогоносец! Така няколко пъти и мъжът една вечер споделил с жена си и тя му казала; - А, мъжо, всякакви ги има по градския транспорт , не му обръщай внимание. На другия ден той се качил пак в автобуса, и оня се надвесил пак над него и започнал да му вика: - Рогоносец... рогоносец и клюкар! Срещнали се двама воайори: - Какво ще правим довечера? - Ще видим! Старшината Гърдю съветва войниците: - Който е тъп и не помни - да си записва като мен! Студенти се явяват на изпит от типа "тест" - където трябва да се избира някой от готовите вече отговори. Изпитът започва, всички студенти започват трескаво да мислят, само един започва да си подхвърля монета във въздуха. Всеки път я хваща, поглежда дали се е паднало ези или тура, и задрасква един от отговорите. Професорът си мисли: "тоя ще свърши изпита първи, сигурно ще си излезе след десет минути". Оня обаче продължава да подхвърля монетата. Изпитът е към края си, другите вече излизат, а студентът пак хвърля и си ги гледа листа. - Какво правите още, колега? - пита професорът. - Ами проверявам си отговорите за последен път. Знаете ли кое е нещото, без което никой не може на света? Не не е храната,не е и водата... и въздуха не е... Това е приятелството!!! За какво ти е да се храниш, ако нямаш истински приятели? За какво ти е да пиеш, когато няма с кой да се почерпиш? За какво ти е да дишаш, когато живота е безмислен без приятелството? Ценете приятелите си и не позволявайте на малките неща да ви разделят...