Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещат се двама наркомана: - Чу ли, че Пешо е влязъл в Медицинския институт! - И какво изучава там? - Не..него го изучават...
Черен хумор 1,884 прегледа
Следващ →

Още вицове

На пресконференция попитали известен космонавт: - През цялата си кариера на космонавт виждали ли сте летяща чиния? - О, да! Виждал сам разбира се. - Кога се случи това? - Някъде една седмица след като се ожених... Изтреля я жена ми. Мъж и жена се карат: — Ама ти си била голяма идиотка ма! — Ами идиотка ще съм. Ако се бях омъжила за генерал, щях да съм генералша. - Какво можеш да кажеш на девойка, на която са й насинени и двете очи? - Ами какво да й кажеш, след като вече са й говорили, при това два пъти... - Защо художниците си пишат фамилията в долната част на картините? - За да не ги окачат наобратно. Монахиня споделя с игуменката: - Снощи се разхождах в градината, когато градинарят ме хвана, хвърли ме на земята, и… искам да се покая. - Отивай да изядеш десет лимона - заповядва игуменката. - Това ли ми е покаянието? - Не, но това ще изтрие доволната усмивка от лицето ти - отвръща игуменката.