Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Светлината в края на тунела се оказа светещ надпис: "Изход няма".
Бисери 4,169 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полов живот той водеше редовно. Можеше по два пъти. Единия път зимата, а другия път лятото. Мъж спира колата в красив планински район. Жената излиза от колата и казва: — Каква гледка! Каква красота, направо оставам без думи! — Супер! Тогава ще изкараме тук отпуската. На аерогарата една англичанка. Митничаря прави проверка на багажа и намира 7 броя жартиери. - Охооо - съставям ви акт, това си е чиста контрабанда. - Ама моля ви се, сър, това са ми за всеки ден - понеделник, вторник, сряда… до неделя. Той казва: - Да бе колко, съм тъп - и я пуска да премине. На другия ден случката се повтаря със една италианка. Тя обаче имала 5 жартиера. Митничаря казва: - Ако вашите жартиери бяха седем бих разбрал, за всеки ден по един, но сега нищо не разбирам. Няма логика, значи са контрабанда. Съставям ви акт. - Но сър, моля ви. Понеделник до петък жартиери, събота и неделя… сам разбирате… Той си казал "да бе много сам тъп, права е италианката" - и я пуснал. На следващия ден преминава рускиня със 12 жартиера. - Ох-о-о-о-о, 12 броя, и сега какво ще правим госпожо. Да бяха седем бих разбрал, да са пет пак, но сега не разбирам. - А, уважаеми сър, това са ми жартиерите за януари, февруари, март… В един експрес на някакъв тип му се присрало, но нямало свободна тоалетна и влязъл в празно купе, свалил стъклото и се облекчил. Да , ама напръскал началника на гарата, през която влакът минавал транзит. Ядосал се началника и се обажда по телефона на колегата си на следващата гара: - Искам да се намери лицето, извършило това - казал той - Давам му описанието: кръглолик с бяло широко лице, брадата му на топка и носа му увиснал... Скъпи дядо коледа, много бих искал тази година да направиш така че мама и тате отново да се върнат заедно... татко много ми липсва. Скъпо дете, какво искаш от мен, да разваля отношенията между татко ти и неговата секретарка ли?