Двама луди решили да бягат от лудницата. Чудили се, чудили се от къде да излязат и решили да бягат през ключалката на вратата. Засилва се единият и прас във вратата. Другият го насърчава :
-Давай, давай засили се повечко.
Засилва се първият още повече и праааас във вратата.Другият поглежда през ключалката и казва:
-Абе идиот той ключът е вътре.
Две блондинки си говорят:
- Знаеш ли, че Мария умряла?
- Как?
- Ами, скочила в морето и се удавила...
- Но, нали можела да плува?!?
- Да, но като скочила, видяла табела "ЗАБРАНЕНО ПЛУВАНЕТО!"...