Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В този живот се страхувам само от две неща: ядрена бомба и бившата ми жена.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Никога не е късно да постъпиш правилно.
Бисери
03.10.2017
3,174 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чък Норис яде светкавица и пърди гръмотевица.
Жена ми предложи да назовем по 5 души, с които бихме спали ако ни се отдаде възможност.Тя: Криатиано Роналдо, Джейсън Мамоа, Брад Пит, Малума ( и аз не го знам кой е тоя) и Джини Деп на младини. Аз: сестра й, готината колежка от нейния офис, най-добрата и приятелка, класната на малката и касиерката от супера ( оная с големите пъпеши, нищо че не била естествено руса ). Втора седмица жена ми не ми говори, НОООО, сестра и не е стъпвала у нас и не се налага постоянно да я вземам от работа , жената води и взема постоянно малката от училище, и не е вечно на кафе с най-добрата си приятелка щот онази била "к*рва.
- Аз направих нещо, което трябва да ти кажа - започва да се обяснява адвокат на съдружника си. - Аз, аз, аз… Вечно \"аз\" казваш! Че не сме ли съдружници? Би могъл поне веднъж да кажеш \"ние\"… - Ами дoбре, щом искаш така
Две блондинки си говорят на висок глас в едно кафене обсъждайки културни теми. Едната пита: - Миличка, ти гледала ли си "Титаник"? - О, да! Даже няколко пъти! - Коя сцена ти хареса най-много? - Оная, дето бяха на кораба.
Жена отива на лекар: - Докторе, искам да поправите формата на едната ми гърда. Не са ми еднакви. - Покажете. - Ето тази е нормална. - Напълно. - А ето тази (изважда я, гърдата пада на пода), виждате ли каква е?... Докторът се почесва по главата: - Даааа, такова нещо виждам за първи път. - Това сигурно е заради мъжа ми. Той, разбирате ли, не може да заспи, ако не се държи за гърдата ми. - Ама вие какви ми ги разправяте!? Да си призная, аз също имам такава мания, но гърдите на моята съпруга са нормални. - Така ли, докторе? Ама вие сигурно спите с жена си в една спалня?...