Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Никога не е късно да постъпиш правилно.
Бисери 3,174 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чък Норис яде светкавица и пърди гръмотевица. Жена ми предложи да назовем по 5 души, с които бихме спали ако ни се отдаде възможност.Тя: Криатиано Роналдо, Джейсън Мамоа, Брад Пит, Малума ( и аз не го знам кой е тоя) и Джини Деп на младини. Аз: сестра й, готината колежка от нейния офис, най-добрата и приятелка, класната на малката и касиерката от супера ( оная с големите пъпеши, нищо че не била естествено руса ). Втора седмица жена ми не ми говори, НОООО, сестра и не е стъпвала у нас и не се налага постоянно да я вземам от работа , жената води и взема постоянно малката от училище, и не е вечно на кафе с най-добрата си приятелка щот онази била "к*рва. - Аз направих нещо, което трябва да ти кажа - започва да се обяснява адвокат на съдружника си. - Аз, аз, аз… Вечно \"аз\" казваш! Че не сме ли съдружници? Би могъл поне веднъж да кажеш \"ние\"… - Ами дoбре, щом искаш така Две блондинки си говорят на висок глас в едно кафене обсъждайки културни теми. Едната пита: - Миличка, ти гледала ли си "Титаник"? - О, да! Даже няколко пъти! - Коя сцена ти хареса най-много? - Оная, дето бяха на кораба. Жена отива на лекар: - Докторе, искам да поправите формата на едната ми гърда. Не са ми еднакви. - Покажете. - Ето тази е нормална. - Напълно. - А ето тази (изважда я, гърдата пада на пода), виждате ли каква е?... Докторът се почесва по главата: - Даааа, такова нещо виждам за първи път. - Това сигурно е заради мъжа ми. Той, разбирате ли, не може да заспи, ако не се държи за гърдата ми. - Ама вие какви ми ги разправяте!? Да си призная, аз също имам такава мания, но гърдите на моята съпруга са нормални. - Така ли, докторе? Ама вие сигурно спите с жена си в една спалня?...