Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На сутринта след мача: - Ти до колко гледа? - До три на нула, а ти? - До края, до пет на нула. - Значи си истински фен..
Спортни 3,710 прегледа
Следващ →

Още вицове

Умният мъж има умна жена и 2-3 глупавички любовници... Една вечер Марк отишъл в дома на свой приятел и позвънил на вратата. - Тони тук ли е? - попитал той. - Не - отвърнала жената на Тони, Вики, която излязла по халат за баня, - но скоро ще се прибере, ако искаш да го почакаш. Марк седнал в дневната с Вики. След няколко минути той казал: - Вики, винаги съм си мислил, че имаш страхотни гърди. Ще ти дам сто кинта, за да видя само едната. Вики се смаяла, но за толкова пари си струвало. Тя разтворила халата си и показала едната си гърда на Марк. Той й дал стоте долара и казал: - Ще ти дам още сто кинта, ако ми покажеш и другата. Вики разтворила халата си още малко и му показала втората си гърда. Марк й дал стоте долара и казал: - Съжалявам, повече не мога да чакам Тони. Трябва да си вървя. Предай му, че съм се отбил. Когато Тони се прибрал, Вики му казала: - Приятелят ти Марк се отби вкъщи. Тони попитал: - А остави ли двестате кинта, които ми дължеше? Между програмисти: — Какво правиш, като видиш хубава мадама? — Записвам си файла. Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. - Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си... - Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме.... В това време Свети Петър го прекъснал: - Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо.... Отива свинята във фармацевтичната компания и пита: - Кажете, къде мога да си получа моя дял?