Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учи се от вчера, живей за днес, надявай се за утре!
Бисери 3,068 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Сибир. - Вие за какво сте интерниран? - Аз бях против Иван Иванич. - А вие? - Аз подкрепях Иван Иванич. - А вие за какво? - Аз съм Иван Иванич. На един пич жена му, докато се къпала паднала в банята и си засмукала оная работа на плочките. Развикала се за помощ. Дошъл пича, гледал, чудил се, дърпал, сецал - нищо не става. Извикал майстор. И онзи се пулил. - Ще трябва да ги къртим - решил майстора. - В никакъв случай, италианския теракот знаеш ли колко струва? - Добре де, в антрето какъв е? - Български. Що? - Ами ще я разлигавиш, ще я изтеглим в антрето и ще къртим там. Трима рибари си варвели покрай реката и както си варвяр видели вътре друг рибар но чисто гол, сложил двете си ръце на главата без бъдица само с ловни ботуши. Решил едният от тях да се избазика с този в реката и извикал: -Как е колега калве ли рибата калве ли? -Не колега смучи рибата смучи. Жената е като динята - Всеки който мине я чука, най-накрая някой балък се излъгва да я вземе! Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - Какво е това? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе... ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Ама, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, дий!!!