Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На 23 февруари, отбелязвайки деня на Съветската армия, Щирлиц се напи като дърво, след което облечен в униформа на майор от НКВД, с наган и гола шашка в ръка, цяла нощ обикаля около сградата на Гестапо, крещейки: - Еб, Вашу мать! ...и едва на следващия ден, той със свито сърце осъзна, колко близко е бил до провала...
Любими Герои 3,364 прегледа
Следващ →

Още вицове

Честта да открие празника на тиквата имаше Бойко Борисов, също известен и като Боко Тиквата. виж ТУК Надпис на сергия на пазара: Не масажирайте доматите! Малко натурални лафове 1:1 от сайта на Инжинера линк към оригинала (трябва да се посети:-) --------- Алкохолът и висшето образование не прощават на никого. Николай Дудов --------- Полека! На мен жената ми е казала да не бързам, когато свърша, тогава! Инжинера ---------- Колежки, пожелавам ви весел уйкенд! Бай Тодор Павловски, стар счетоводител ---------- Като чуя "Хай Тек" си представям как съм качил колежката ***** на покрива или на върха на някой баир и ... Инжинера ---------- Не е некоя убавица, ама спасява чикията. Димитър Тихин (шифьор) ---------- Посетете сайта на инжинера! Висял си един негър над една пропаст, хванат за клона на едно дърво, и се чудел как да се спаси. По едно време се обадил вътрешния му глас и казал: - Ако искаш да се спасиш, пусни си едната ръка. Негърът го послушал. След малко вътрешният глас пак се обадил: - Ако искаш да оживееш, пусни си и другата ръка. - Ама как, нали ще падна?- попитал негърът. - Няма бе, това ти е единствения шанс. Негърът си пуснал и другата ръка, паднал в пропастта и се пребил. - Нека ти, мръсен негър! - казал вътрешният глас. Катаджия спира кола... - Добър вечер г-не, с-на Колев от.. Ама вие да не сте пиян ??? Шофьорът едва мълви: - Не гоо..син старш`на.. нееесъм пиян.. - Как да не сте пиян, целият смърдите на джибри.. - Няма тако`а неш`о, гоо..син стааарш`на. - Абе защо ме лъжеш, бе, човек, толкова си пиян, че не можеш да говориш.. - Не ви лъжа, не съм пиян, г-н старшина. - Как не те беше срам да се качиш в колата, бре човек.., ще сгазиш някой.. - Епа не мо`ем да ходим г-н старшина....