Блондинка влиза в аптеката и казва със заекване на аптекаря:
- Имате ли оралгин?
- В какъв смисъл… -пита нищо не разбиращ аптекарят…
- Ами щото миналият път ми дадохте АНАЛгин, а той не ми помага…
- Бих искал да се оженя за Вашата дъщеря.
- А достатъчно ли сте обезпечен, за да издържате семейство?
- Мисля, че да.
- Хубавичко си помислете, все пак ние сме 5 човека.