Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Скъпи дядо Коледа, вече три години ти искам едно пожарникарско камионче. Моля те тази година, донеси ми едно пожарникарско камионче. Скъпо дете, упоритостта ти ме дразни, тази нова година докато спиш, щи запала къщата така ше получиш не един а всички пожарникарски камиони от твоя и близките градове. Скъпи дядо Коледа, оставих ти бисквитки и чаша прясно мляко под елхата... и моркови за еленчетата... с много обич... Скъпо дете, всяка година след като ти пия от млякото не мога да изляза по два часа от тоалетната, а морковите ти правят така че елените да ми пърдят в лицето докато летят. Ако си си намислила да ми се подмазваш, остави една бутилка от виното на дядо ти, една пура и накарай мама да си сложи гащичките които шефът и подари миналата година
Деца 3,923 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чукче пита баща си: — Татко, защо говорят за нас, че сме глупави? — Защото сме… и чука два пъти с пръст по масата. — Я, татко, някой чука, ще ида да отворя. — Стой, глупак такъв. Аз ще отворя. Приемат Иванчо в пионерската организация. Явява се той пред комисията и започват да му задават въпроси: — Как се учиш? — Отличник съм! — На старите хора помагаш ли? — Естественно! — Служиш ли за пример на съучениците си? - Ама разбира се! - С кого живееш? - Абе там с една от трети "Б" клас! Две госпожици играят голф. Едната удря топката и с ужас вижда, как тя лети към една група мъже, играещи наблизо. Един от тях извиква, мушва си ръцете между краката, пада на земята и започва да се търкаля. Госпожицата притичва до него: - Моля да ме извините, аз без да искам... - Нищо, нищо, сега ще ми мине. - Дайте, да ви помогна! - Няма нужда, всичко е наред, ооо! - Аз съм доктор, мога да ви помогна! Девойката хваща мъжа за врата, разкопчава му колана, мушва си ръката в панталона му и започва да му масажира топките. - Е, как е, по-добре ли сте сега? - Ооо, да, наистина е много приятно, само дето палецът все още ме боли! Семейство отива в хотел: - Стая за една вечер - иска мъжът. - Късметлийка сте - казва рецепционистката към жената, - обикновено той наема стая за само час. Две млади родопчанки изпуснали последния автобус от Пловдив за Смолян. Решили за по-безопасно да пренощуват на пейките в чакалнята. Двама младежи обаче ги прикоткали да пият по едно питие. Пък и преспали с тях. На сутринта двете отново се срещнали на гарата. Следният разговор се провел помежду им: - Тебе чукаха ли та? - Ъ-хъ, в устата! - И оти в устата? - Оти му е ейтолку културата?