Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хорското мнение - след моето погребение!
Бисери 2,290 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пред стаята с вълшебното огледало се събрали Хубавата Елена, Казанова и Херкулес.При огледалото първа влязла Елена.Малко по-късно излязла много щастлива и доволна. - Какво стана? - попитали я Херкулес и Казанова. - Ами попитах огледалото коя е най-красивата на света и то ми каза, че съм аз!!! След нея влязъл Херкулес. И той излязъл ухилен до уши. - Какво стана? - попитали го другите. - Попитах огледалото, кой е най-силния човек на света и то ми каза,че от мен по-силен няма! Влязъл Казанова. Излязъл омърлушен и умислен. - Какво стана????Защо си толкова тъжен?Пита ли нещо? - Питах...... - И какво? - Кой е тоя Бил Клинтън ? Ако Краят на света наистина беше дошъл, щеше да отпадне един голям проблем, а именно:какво да облека на Нова Година? :( - Как можете да спасите данъчен от удавяне? - Като си махнете крака от главата му. Блондика в сексшопа: — Искам ето тези вибратори – синия, зеления и червения. Продавача: — Ето синия, ето и зеления, а червения не се продава – това е пожарогасителя! Ту-Варна, в час по Висша Математика студент от залата се обажда: - Г-не тази формула е много дълга. Учителя се обръща към студента: - Ако беше кебапче нямаше да кажеш че е дълго!