Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво може да се свали от гола медицинска сестра на нощно дежурство? — Дежурния лекар.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Хорското мнение - след моето погребение!
Бисери
03.10.2017
2,290 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пред стаята с вълшебното огледало се събрали Хубавата Елена, Казанова и Херкулес.При огледалото първа влязла Елена.Малко по-късно излязла много щастлива и доволна. - Какво стана? - попитали я Херкулес и Казанова. - Ами попитах огледалото коя е най-красивата на света и то ми каза, че съм аз!!! След нея влязъл Херкулес. И той излязъл ухилен до уши. - Какво стана? - попитали го другите. - Попитах огледалото, кой е най-силния човек на света и то ми каза,че от мен по-силен няма! Влязъл Казанова. Излязъл омърлушен и умислен. - Какво стана????Защо си толкова тъжен?Пита ли нещо? - Питах...... - И какво? - Кой е тоя Бил Клинтън ?
Ако Краят на света наистина беше дошъл, щеше да отпадне един голям проблем, а именно:какво да облека на Нова Година? :(
- Как можете да спасите данъчен от удавяне? - Като си махнете крака от главата му.
Блондика в сексшопа: — Искам ето тези вибратори – синия, зеления и червения. Продавача: — Ето синия, ето и зеления, а червения не се продава – това е пожарогасителя!
Ту-Варна, в час по Висша Математика студент от залата се обажда: - Г-не тази формула е много дълга. Учителя се обръща към студента: - Ако беше кебапче нямаше да кажеш че е дълго!