Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чакам на червен светофар. Циганка с дете на ръце чука по стъклото: — Ше даваш два лева за детето? Дадох й. След малко пак чука. — Кво искаш – викам – нали ти дадох два лева? — Епа, земи детето, де!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Някои механични играчки спомагат за повишаване на сексуалната активност при жените. С най-голям успех се ползва Porshe 911 Cabrio.
Бисери
03.10.2017
3,119 прегледа
Следващ →
Още вицове
Теория на относителността: един косъм в супата е сравнително много, а един косъм на главата - сравнително малко.
- Виждам мъже и жени, лежащи заедно и нереагиращи един на друг. - Бррр....На гробището ли си?!
Двама приятели се виждат: - Знаеш ли,че аз каквото си пожелая се сбъдва?!? - Да,бе!?! - Е, глей сега... сега тук ще стане авария... Гледат двамата на пресечката става авария... - Виде ли? - Е, това сигурно е случайност... я пак! - Ок... ски сега.. от онзи прозорец ще падне телевизор... Чакат 5 минути,10... пада стол... след още 1,2 пада маса, след още пада шкаф... започнали да се съмняват и двамата... - Е, сигурно се излекувах... Появява се човека от дадения прозорец и вика: - Абе, нямам телевизор аз... нямам!
Една студентка от МЕИ стояла пред ректората и ревяла. Минал един студент и я попитал: - Защо плачете колежке? Да не би да нямате протоколи? - НЕЕЕ! - А да не би да са ви скъсали по Електротехника? - Нееее! - А да не би ва ди трябва чертеж нещо? - НЕ БЕЕЕ!!! - Е ЗА КЪВ ХУЙ РЕВЕШ ТОГАВА??? - ЕМИ ЗА К’ЕВТО И ДА Е!!!
В самолета. Стюардесата пита: - Дали има доктор в самолета? Става един човек и отива в кабинката на пилота. След няколко минути: - Дали има пилот в самолета?