Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Из ученическо съчинение: "Живея с майка си и баща си, който е починал."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Вчера така се бихме, замахвам аз по единия - бам, втория - бам, изправяме се - и двамата стоят...
Бисери
03.10.2017
3,233 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо Господ е създал първо мъжа? - Защото всеки си прави чернова.
В една държава имало група ге*ове, които трябвало да бъдат премахнати. Държавата ги изпратила на самотен остров. В продължение на 3 седмици от държавата им изпращали храна и вода, но после спряли да се грижат за тях. Ге*овете вече си били избрали началник и един от групата го попитал: - Шефе, какво ще правим? Спряха да се грижат за нас! Началникът отговорил: - Спокойно, утре ще вали, но ще валят п*шки! Ге*овете много се зарадвали и легнали да спят. На другата сутрин началниът станал и видял, че няма никой. Отишъл на на брега и какво да види - всички мъже забучили глава в пясъка и вирнали г*зовете нагоре. Изведнъж от морето изплувал корабокрушенец. Отишъл при тях и викнал на първия: - Ей, извинявай, чуваш ли ме? - но никой не отговорил. Извикал на втория: - Ехо, здравейте! - но пак никой не отговорил. Накрая решил да бръкне в дупето на третия от тях. Бръкнал му, а ге*ът си отровил главата от пясъка и казал: - Началник, взе да прикапва!
Те плачеха, разделяйки се...Дълго не можеха да се откъснат един от друг...Той заминаваше в командировка в чужбина за седмица, а тя отиваше при майка си на село...Следваща им среща беше още по-бурна...след денонощие...на плажа...в Албена...Съдбата понякога е гадна!
Зима, голям студ. В трамвая се вози само един млад човек. Качва се и една баба. Видяла младия човек и отишла при него: - Отстъпете ми място, моля! - Вие в ред ли сте? Всички места са свободни, седнете където си искате. - Ама твоето място е топло.
Момичета, не обичайте неженените! Те никого не обичат и вас няма да заобичат! По-добре обичайте семейните - щом жената получава нещо, ще има и за вас...