Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старшина към войник: - Ти вярваш ли в задгробния живот? - Не! - Дошъл ти е на свиждане дядо ти, дето му ходи на погребение преди две седмици!
Разни 1,716 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървят двама войници, а срещу тях старшина. Единият войник ръга другия в ребрата: - Искаш ли да си направим майтап със старшината? - Стига бе, не ти ли стига оня майтап с декана? Обир на влак. Главатарят на бандата вика: - Това е обир! Никой да не мърда! Ей сега ще оберем жените и ще изнасилим мъжете. Една пътничка се обажда: - Ама не се ли объркахте? Може би искахте да кажете, че ще оберете мъжете и ще изнасилите жените? От съседното купе се дочува тъничкия гласец на Азис: - Я не учете човека как се обират влакове! Италианска двойка в нежна прегръдка... Тя: - Марио! марио! Той мълчи. Тя: - Марио! Марио! Тя(обезпокоена): - Марио, скъпи, защо мълчиш? Той, пускайки й талията: - Но, скъпа! Как мога да говоря, когато са ми заети ръцете. Един борец бил гладен и си купил пирожка и започнал да си я пъха в задника. Друг го питал: - Какво правиш? - Бях на зъболекар и ми каза три дни да ям от другата страна. Президентът се извини( още дотук е виц;-) по повод двата доклада на ЕК. Той бил чел само един...доклада за Румъния и затова не намерил нищо притеснително.