Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Боксьор се оплаква на доктор: - Докторе, страдам от жестоко безсъние. Не издържам вече! - А опитахте ли се да броите? - Не става. Винаги на девет скачам.
Лекари 3,667 прегледа
Следващ →

Още вицове

Качва се монахиня в автобус. Един пънкар ведна се лепва зад нея и почва да и пуска ръце. Възмутена, монахинята слиза на следващата спирка. Шофьорът на автобуса, станал свидетел на случилото се и извиква пънкара при себе си. - Ще ти дам един съвет, - казва шофьора на пънкара - познавам тази монахиня. Тя всяка неделя в 8 часа вечерта ходи на гробища и се покайва пред гроба на починал игумен. Ти ще застанеш зад гроба маскиран в черно и ще се представиш за въпросния игумен. Тя е глуповата и лесно ще я прелъжеш. Речено сторено. Пънкарът отива маскиран и се скрива зад гроба. Пристига монахинята и почва да се покайва. В този момент пънкарът казва: - Дъще аз те слушам и ще ти дам прошка... - Какво да направя - попитала монахинята. - Вдигай си фустата и ще ти дам прошка. Вдигнала фустата монахинята, пънкарът минал зад нея и я почнал. Точно преди да свърши, пънкарът си свалил маската и със смях казал:´ - Глупачкоооо... Аз съм пънкаря... Тогава монахинята си свалила наметалото и казала: - Знам... А аз съм шофьора! Момиче към приятеля си: - Ако имаше женска казарма, щеше ли да ме чакаш? - Направо бих влязъл с теб. - Човек звъни във Полицията.. - Помощ, помощ изнасилват ме.. - Полицията... къде ви изнасилват господине??? - Ми в момента в задника.. - Не питаме това господине, а каде се намирате? - Преди бях безропотен и се хващах за всякаква работа. - А сега? - Сега не съм безропотен, и затова съм безработен. Дълга опашка за бира. Заекът се появява отнякъде и застава най-отпред. Вълкът излиза от опашка, хваща заека за ушите и му се кара: - Що се предреждаш, бе ушак... - Ти ела с мен зад ъгъла и ще видиш... Тръгват, а след малко заекът се появява сам и пак застава най-отпред на опашката. Излиза мечката, хваща го за ушите и му се кара: - Ти защо заставаш пред страшната мечка, бе? - Ти ела с мен зад ъгъла и ще разбереш. Отиват. След малко заекът отново се появява и застава отпред. Излиза страшният лъв. Изревава смразяващо... Заекът го прекъсва с жестове и му показва ъгъла. Тръгват натам, минават зад ъгъла, а там стои Змей Горянин: - Аре стига, бе заек. Само месо, месо, месо.... Кога ще донесеш бирата?