Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Общото между Борисов и Първанов е това, че и двамата не обичат вицове за себе си. Разликата е в това, че Борисов обича вицове за Първанов, а Първанов за Борисов.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Чий е русият скелет в шкафа за дрехи? - На миналогодишната победителка на играта на криеница!
Блондинки
03.10.2017
3,173 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кораб в океана се натъква на айсберг и започва да потъва. Капитанът, в безизходицата си, се обръща към пътниците: — Някой да има някакви идеи какво да правим? — Работи ли ви радиостанцията? – обажда се един евреин. — Работи. — Обаждайте се на брега и спешно продавайте кораба!
Токчетата сме ги измислили ние(мъжете), за да изглеждат по-секси дупетата на жените и за да не може да ни бягат...
Чукчата си купува кола. Питат го как е. — Ами добре е. До града стигам само за един час. Е, вярно, после се връщам пет часа… — Защо бе? — Ами за напред има пет скорости, а само една задна…
В един прекрасен ден на една скамейка седели три старчета, пред тях с цялата си грация минава една стахотна дама с пищни цици и къса пола, от която се вижда розовата прашка. Единият старец казал: - Ох, ако ми падне ще я мачакам, ще я мачкам цяла нощ. Другия старец казал: - А на мен ако ми падне, ще целувам до насита тез гърди. Третия старец, почуквайки с бастуна по земята, казал: - Абе имаше още едно нещо, ама какво беше то?
В беемвето седят двама в костюми при затворени прозорци, а навън е 40 градуса, По едно време: - Пешо, хайде да отворя прозореца. - Не може! - Хайде де! - Казах, че не може. - Защо? - Нека всички си мислят, че имаме климатик!