Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Жена ти се е разхубавила! - Ти пък кога си я виждал за последно? - Ами, вчера минахте край нас с колата... - А-а-а, карах булдога на ветеринар!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му. Значи аз съм голям "чашки Д".
Бисери
03.10.2017
3,151 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жените на различни възрасти: - на 20 - диви, като Африка. - на 30 - красиви, като Америка. - на 40 - амбициозни, като Азия. - на 50 - познати на всеки, като Европа. - на 60 - отдалечени, като Австралия.
Сашо диков казал на Венета Райкова, че може да я навре на кучето в г.за! Жалко, че в студиото не е имало куче. Бих искала да видя как на Венета и става горещо.
Нищо не подобрява квалификацията на шофьора така, както колата на КАТ зад него.
Един селянин гледал зайци, а съседът му имал злобно куче. Един ден първият се хвали на комшията: - Ей, ако знаеш само какъв заек си купих! Шампион! Красавец! След няколко дена другия излиза на двора и какво да види - кучето му захапало заека за врата... Заекът цял в кръв и кал, мъртъв... Ами сега? Огледал се човекът, видял че комшията го няма, измил заека, прескочил оградата и го подхвърлил в зайчарника. Прибрал се и зачакал. По някое време съседът се прибрал и - право в зайчарника, да си нагледа добитъка. Излиза от там блед като платно, тича при съседа и заеква: - Д-д-д-д-ай ед-д-д-на ракия. - Защо, какво става? - Вчера най-хубавия ми заек умря и го зарових, а сега се е върнал в зайчарника.
- Разкошна вила! Честно да ти кажа, за такава и три години да получиш няма да е обидно.