Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Като живея трябва да се съобразявам с твойто мнение - сиреч "според теб"...Ами в момента имам пиш - разрешаваш ли ми да отида до "едното място"?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Линдън ДжонсънРепортерите са марионетки. Те просто реагират на най-властното дърпане на конците.
Бисери
03.10.2017
3,762 прегледа
Следващ →
Още вицове
Варненската пристанищна митница. Служителите на закона имат информация, че завръщащ се от Африка моряк носи в багажа си сто малки палми. Митничарите предвкусват приятно изживяване - все пак това са сто дръвчета, няма как да минат в графата "за лично ползване". Въпросният моряк влиза в залата и старшият митничар ехидно го пита: - Е, уважаеми, какво точно сме докарали от далечна Африка? Морякът мълчаливо подава попълнената митническа декларация. В нея пише: "Палмова горичка - 1 брой".
- Келнер, няма да ям тази гадост! Извикайте готвача! — Безполезно е. И той няма да я яде…
Лежала Червената Шапчица гола на една поляна и трупала тен. Приближил се вълкът бавничко до нея и с огромно любопитство я попитал: - Червена Шапчице, ти като се печеш така гола на тази поляна не те ли е страх, че някой може да ти направи нещо . . .? - И какво да ми направи? - Ами нещо нали се сещаш . . . - Ами това нещо дето някой може да ми го направи, ти не можеш ли да ми го направиш? - Мога! Хванал и ръката и я счупил.
Две петгодишни лапенца си говорят: - Аз винаги съм се чудил какво е това нещо между краката ми.. - Знаиш кво аз ше питам тати и той ще ми каже.. И така едното питало баща си.. - Тате каво е това между краката ми бе? - Ами синко - извадил бащата члена си - това е един много важен орган, виж го само перфектен е. На другия ден едното дете казало на другото.. - Аз вчера питах тати - и детето си събуло гащите - това е един много важен орган, ако беше 5 сантиметра по-къс щеше да е перфектен...
Питат един младеж за отношенията му с неговото момиче. Майка му: - Ти с нея сериозно ли? Приятел-програмист: - С нея някакви ресурси делите ли? Приятел-администратор: - Какви права на достъп имаш?